19, 20 en 21 mei
 | 12 tot 18 uur
 | Amsterdam 2018

Rondleidingen 

Elke dag kan je deelnemen aan een of meer interessante rondleidingen, waarin je onder leiding van een professionele gids een aantal kunstenaars bezoekt.

  • Deze kunstenaars zijn met elkaar verbonden door een bepaald thema.
  • De gids èn de kunstenaars vertellen tijdens de rondleiding over dit thema, het werk en over de Jordaan.
  • Elke rondleiding duurt ongeveer een uur, waarin je 3 à 5 kunstenaars bezoekt.

Om 13.00 uur en om 15.00 uur gaan de rondleidingen van start (Zie onderstaande startpunten)

  • De rondleidingen zijn gratis.
  • Per rondleiding kunnen maximaal 8 mensen deelnemen.
  • Kom op tijd want vol = vol!

LET OP! Graag verzamelen voor de deur van het startpunt (dus niet vast naar binnengaan ivm beperkte ruimte).
Voor de deur staat de gids, die duidelijk herkenbaar is.

Vier informatiepunten
In alle deelnemende ateliers zijn programmakranten, flyers en WIN ART kaarten verkrijgbaar. Ook zijn er tijdens de OAJ dagen vier informatiepunten, duidelijk herkenbaar met OAJ logo/posters, waar deze ook verkrijgbaar zijn:

– Bakfiets op Haarlemmerplein
– Bakfiets op Westermarkt
– Bakfiets op Noordermarkt (NB. in programmakrant staat Leidseplein, maar dit informatiepunt is helaas komen te vervallen!)
– Sandwich bord (A1 formaat) op Elandsgracht


ZATERDAG, ZONDAG EN MAANDAG

Rondleiding 1:  ETSEN & PORTRET

  • Startpunt:  Voor de deur van Jeroen Dercksen, Binnen Dommersstraat 17
  • Kunstenaars: Jeroen Dercksen, Diana Lekkerkerker, Geert Jan Kuypers, Rosian Dubbeld
  • Gids: Mirjam Taverdin

Rondleiding 2: KERAMIEK

  • Startpunt: Voor de deur van Rita van der Vegt, Vinkenstraat 123 hs
  • Kunstenaars: Rita van der Vegt, Pau Voûte, Janneke Tangelder
  • Gids: Gerard van Rossum

Rondleiding 3: BEELDEND IN HISTORIE

  • Startpunt:  Voor de deur van Sunny Neeter (Casa Luna), Leliegracht 14
  • Kunstenaars: Sunny Neeter, Neely Schaap, Roy Jongeling, Paul Dijkman, Gonny Paul
  • Gids: Henk Reitsma

Rondleiding 4: SCHILDEREN en FOTOGRAFIE

  • Startpunt:  Voor de deur van Peter (Speer) van der Meer, Hazenstraat 35
  • Kunstenaars: Peter / Speer van der Meer, Surina Baag, Thérèse van Eldert
  • Gids: Paul Klimecki

ZATERDAG EN MAANDAG

Rondleiding 5: TEKENEN

  • Startpunt: Voor de deur van Birgitta Vereecke, Haarlemmerdijk 34E
  • Kunstenaars: Birgitta Vereecke, Anja Sijben, Ruys, Jan Paul Koning
  • Gids: Veronique Schol

Rondleiding 6: BEELD IN BEWEGING

  • Startpunt: Voor de deur van Marc Rietdijk, Tuinstraat 237
  • Kunstenaars: Marc Rietdijk, Wietze Vos, Siegrid Siderius, Desirée Wijgman, cristinadeamsterdam
    Deze rondleiding wordt op za 19 mei om 14.30 uur afgesloten met een dans-performance in het atelier van cristinadeamsterdam: Sanne Clifford & Co presents a duet by Sandra Kramerova and Mayke van Veldhuizen.
  • Gids: David Vos